ID:148023

1-кімнатна квартира, 42,00 кв.м.

  • img р-н. Перлина вул.
  • img42,00 / 12,00 / 12,00
  • img45000 у.е.
Подивитися детальну інформацію про ЖК 57 Перлина
Поверх12/18
Висота стелі3,00 м.
Стан нерухомостіз ремонтом
Опаленнядахова котельня
Ваша квартира має бути світла, функціональна і з новим ремонтом?
Ми маємо, що запропонувати. Нова квартира у новому будинку з новим ремонтом. Перлинний квартал на Таїрові. Метраж та раціональне планування дозволять Вам відчути всі плюси цієї квартири. Квартира загальною площею 42,5 кв.м., індивідуальне планування вражає з порога. Захоплююче відчуття розкутості та легкості. Кухня, вітальня, коридор – єдиний простір, що ділиться між собою невеликими перегородками. Кухня розділена на дві зони – робочу та обідню. З вітальнею вихід на відкриту невелику терасу. Окремо виділено спальню 12, 5 кв.м. з нішою під вбудовану шафу.
Санвузол поєднаний, невеликий, але вмістив все необхідне: душова, відокремлена скляною перегородкою, інсталяція, над нею місце під пенал, підвісна тумба з умивальником, дзеркало з підсвічуванням та ніша під пенал, куди ховається пральна машина та бойлер. Зроблено якісний, стильний ремонт у єдиній концепції. Вам залишилося створити комфорт та затишок на свій смак.
Легкі, світлі завіси, білі меблі, предмети інтер'єру яскраві подушки на дивані, картинки в рамочці та зелені вазони доповнюватимуть цю квартиру. Ви можете самостійно вирішувати, як виглядатиме Ваша квартира.
Квартира західна, світла.
Зручне проживання не обмежується лише своєю квартирою. Комплекс побудований на принципах безпеки та "місті в місті".

Зв'язатися з нами

  • 067 522 58 95