Наші співробітники - це наша гордість.

Кожним з них ми дорожимо, кожного - поважаємо як особистість і безмірно раді їх професійному зростанню. З самого початку цього шляху ми разом вчимося і розвиваємося, йдемо в ногу з часом і змінюємося, як змінюється світ поруч з нами. Все наші співробітники пройшли складну школу навчання і практики, взяли самі результативні і нові технології для єдиної мети - НАДАВАТИ ЯКІСНІ ПОСЛУГИ НА РИНКУ новобудовою.

Робота в Першому банку новобудови дозволяє нам реалізувати свої бажання імрії, здійснювати всі свої намічені плани, займатися улюбленоюсправою і радіти захопленням, забезпечувати свої сім'ї і батьків, з упевненістю йти в новий день.

ПРАЦЮВАТИ, ЩОБ ЖИТИ ПОВНИМ ЖИТТЯМ!

ВОНИ САМОРЕАЛІЗУВАЛИСЯ

Перший банк Нерухомостi

Ця робота дозволяє самореалізуватися як особистість. Наші менеджери активніш енергійні, сповнені cил і бажання приносити користь.

Менеджери отримують знання в багатьох сферах. Вони психологи і юристи,менеджери з продажу і дизайнери, рекламщики і креативщики. Життя не вистачило б, щобзакінчити стільки інститутів, а у цій роботі кожен день можна дізнаватися щось нове.

Завдяки своїй професії, наші співробітники відчувають себе важливими ішанованими, вони трудяться, щоб приносити людям користь і добро, допомагатиздійснювати їх мрії.

Ми безмірно раді і горді їх професійному та особистісному росту!

ЗДІЙСНИЛИ СВОЇ МРІЇ

Перший банк Нерухомостi

У кожного з нас є мрії. Вони яскраві і привабливі, вони змушують йти вперед до досягнення мети. Наша робота дає можливість менеджерам мріяти сміливо і з розмахом, адже багато хто з них вже здійснили свої колись недосяжні бажання.

Тепер для них доступні будь-які гаджети і технологічні новинки, автомобілі і байки, подорожі й розваги. Хтось зробив стильний сучасний ремонт будинку, а хтось сьогодні відлетів на шопінг в Мілан. А може ваше заповітне бажання - це новий пухнастий друг найдобрішій і відданої породи?

Мрійте з нами!)

ВОНИ ВІДМІННО ВІДПОЧИВАЮТЬ

Перший банк Нерухомостi

Кожну відпустку хочеться проводити незабутньо! Ви були в Італії? Встигли насолодитися її пейзажами і творами мистецтва? А може вам до душі сувора Скандинавія з її чаруючими красотами? Або ви шанувальник країн з теплим морем, чудовими ароматами і красивою засмагою?Ми дотримуємося принципу: хто результативно працює, той добре відпочиває. Наші співробітники мають можливість яскраво мандрувати і привозити з собою чудові спогади, позитив і нову енергію, з якої вони знову сповнені сил допомагати вам придбати квартиру вашої мрії!

Ми пріержіваемся принципу: хто результативно працює, той добре відпочиває.наші співробітники мають можливість яскраво відпочивати і привозити з собоючудові спогади, позитив і нову енергію, з якої вони знову сповнені сил допомагати вам придбатиквартиру вашої мрії!

ВОНИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СВОЇ СІМ'Ї

Перший банк Нерухомостi

Сім'я - це найдорожче, що є у нас в житті. Наші діти, батьки, подружжя заслуговують найкращого.

Ця робота дає можливість нашим менеджерам забезпечувати благополуччя в своїх сім'ях. Давати дітям гідну освіту, а значить, і перспективне майбутнє. Дбати про батьків, і дозволити їм жити і відпочивати в спокої за завтрашній день. Робити милі сюрпризи і подарунки своїм коханим.

Люди, сім'я, довіра - ось справжні цінності! Ви дотримуєтеся тих же принципів? Тоді приєднуйтесь!

Наші кращі співробітники

Перший банк Нерухомостi

Чернега Олександр, менеджер з новобудов

Написать в ViberДодати в Viber

Девіз мого життя — прагнення до постійного розвитку. Я намагаюся розвиватися всебічно, люблю отримувати нові знання. Робота в нашій компанії дозволяє мені бути весь час в «режимі розвитку»: тренінги і навчання безнастанними, найновіші тенденції, тренди.

Головна вимога менеджера - комунікативні здібності: вміння знаходити спільну мову з різними людьми, здатність до тривалого інтенсивного спілкування, розуміння інших людей. Мало просто розташувати людину до себе, головне - виконати завдання: укласти угоду, добитися результату. І не просто результату у вигляді покупки, людина повинна бути повністю задоволений своїм придбанням. А я отримую задоволення від того, що людина щаслива і вдячний мені. За багато років роботи я працював з багатьма людьми і саме блиск в очах, після виконання їх мрії - головна нагорода для мене!

Перший банк Нерухомостi

Оксана Зінчук, менеджер з новобудов

Написать в ViberДодати в Viber

Я - бізнес-вумен, до того, як відкрити для себе сферу нерухомості, я багато років вела свій бізнес, була приватним підприємцем в своєму місті. Багаторічна робота в сфері продажів і ведення своєї справи, дали мені безцінний досвід для подальшої реалізації в сфері нерухомості. У даній сфері є все, для мого професійного росту і фінансової незалежності. Я знаю, наскільки важливо грамотно планувати свій час і самостійно контролювати свій дохід, і активно застосовую це сьогодні. Як результат - я вже не перший місяць є одним з кращих менеджерів за результатами роботи.

Перший банк Нерухомостi

Маслова Анна, менеджер з новобудов

Написать в ViberДодати в Viber

Наша сфера відкрита для представників різних професій.   Відпрацювавши 25 років в банківській сфері,   Анна Маслова   вирішила відкрити для себе нову сферу:   « Я - експерт з інвестування в нерухомість! І все у мене виходить!

Запорука успіху висококласного фахівця   - це постійне навчання, дисципліна, гнучкість мислення, активна життєва позиція, любов до клієнта і своїй справі.   Наша сфера різнопланова, адже ми не просто продаємо квартири, ми юристи, маркетологи, психологи, дизайнери, і, в першу чергу, фінансові консультанти . Кожен покупець унікальний, і наше завдання допомогти клієнту зробити правильний вибір під індивідуальний запит ».

Перший банк Нерухомостi

Грек Лілія, керівник філії новобудов

Написать в ViberДодати в Viber

Я – мама, і в першу чергу для мене важливо благополуччя моєї дитини. Робота в сфері нерухомості дає мені впевненість у майбутньому і якість життя моєї сім'ї. За 4 роки роботи в Компанії я реалізувала себе, зросла як професіонал своєї справи і далі рухаюся в напрямку досягнення цілей. На сьогоднішній день я затребуваний і висококласний фахівець в нашому місті і не збираюся зупинятися на досягнутому.

Перший банк Нерухомостi

Садиков Максим, Менеджер Департаменту Новобудов

Написать в ViberДодати в Viber

До того, як відкрити для себе сферу нерухомості, я працював в різних сферах на керівних посадах. Сфера нерухомості привернула мене тим, що весь свій накопичений досвід я зміг реалізувати в даному напрямку.

На всіх етапах роботи в Компанії - починаючи від менеджера з продажу новобудов, директора філії, керівника Департаменту новобудовою я щодня реалізовую свої кар'єрні амбіції і росту як професіонал. Сьогодні я, як керівник Департаменту новобудовою, займаюся всіх наших співробітників по роботі з нашими партнерами Будівельними компаніями, допомагаючи їм від навчання і до фінальної угоди. І можу з радістю сказати, що моя робота   - це кайф.

Перший банк Нерухомостi

Бабійчук Галина, менеджер з новобудов

Написать в ViberДодати в Viber

«Я хочу заробляти і рости як професіонал, а якщо я цього хочу, значить так і буде!» - це перші слова Галини на співбесіді, і вона таки стримала своє слово ! Галина працює в Компанії 2 роки і завдяки їй в Одесі з'явилися вже десятки щасливих володарів свого новенького житла.

Завжди на позитиві, відкрита та цілеспрямована. Обожнює швидкість і вважає, що людині потрібно все життя вчитися чомусь новому.

Галина знає, де найкрасивіші морські види і фотографують набережні в Одесі.

Перший банк Нерухомостi

Сергій Чорний, керівник філії Новобудов

Написать в ViberДодати в Viber

"Займися улюбленою справою, і ти не будеш працювати жодного дня у своєму житті" - це про мене!

Коли я починав, у мене не було ні грошей, ні зв'язків, ні популярності, ні багатого дядечка, нічого. Я був озброєний лише своєю інформацією і мрією.

Сьогодні, через майже 3 роки, я директор Філії з продажу новобудови в одній з найбільших компаній Одеси по нерухомості.

Я люблю свою професію і я люблю приносити користь людям. Адже саме тут я можу поділитися своїми навичками і талантами, і саме ріелторський бізнес дає мені величезну кількість можливостей реалізувати свій потенціал.

Відправити резюме