Купити однокімнатну квартиру в розстрочку

Підібрати по фільтрам

Згідно зі статистикою, однокімнатні квартири - найпопулярніший сегмент українського ринку нерухомості. Це цілком зрозуміло - адже одна кімната може стати і стартом самостійного життя для молодої людини, і першим житлом новоствореної сім'ї, і навіть офісом фрілансера чи невеликої фірми.

Зрозуміло, одним із найоптимальніших і найприйнятніших варіантів придбання однокімнатних квартир була і залишається розстрочка. По-перше, навіть за відносно високих цін за квадратний метр нерухомості однокімнатна квартира все одно виглядає недорого в порівнянні з великими площами. По-друге, купити однокімнатну квартиру на виплат (особливо якщо варіант надає забудовник) може буквально будь-яка родина представників середнього класу.

На сьогодні найбільш популярними варіантами на запит "1 кімнатна квартира на виплат" від будівельних компаній є такі опції:
смарт-квартира. Дуже поширений формат, що прийшов до нас із Європи, де на невеликій площі компактно розташовуються всі основні зони для комфортного життя;

Розстрочка на однокімнатні квартири. Основна класифікація

Головним критерієм при виборі варіанта розстрочки від забудовника зазвичай є вартість житла - відповідно, базове питання - наявність або відсутність першого внеску.

Не секрет, що зазвичай забудовники не дуже охоче надають розстрочку з нульовим внеском, проте подібні пропозиції все ж таки можна зустріти. Це можуть бути, наприклад, акційні квартири, у кутових частинах будівлі або на верхніх поверхах. Зазвичай кількість таких акцій невелика, але вони бувають практично у кожного забудовника.

Якщо стартовий внесок все ж таки існує, то вартість квартири, а також розмір підсумкової переплати знаходяться в прямій залежності від розміру початкового платежу. Чим більший цей платіж, тим меншими будуть відсотки - тобто сума, що вам доведеться в результаті доплачувати за можливість розстрочки.

Можливість продовження розстрочки після здачі будинку

У переважній більшості варіантів оплати житла в новобудові частинами мається на увазі, що всі виплати будуть закінчені до моменту офіційної здачі будинку. Проте деякі будівельні компанії надають потенційним інвесторам чудовий бонус – можливість продовжити виплати на певний період після здачі.

Зазвичай тривалість такого періоду складає від шести до дванадцяти місяців (в окремих випадках - до вісімнадцяти і більше), так що у випадку з, наприклад, смарт-квартирою, сума щомісячного платежу за розстроченням буде цілком порівнянна з орендною платою за орендоване житло - проте тут квартира зрештою стане вашою.

Слід визнати, що подібні варіанти найчастіше пропонують забудовники стосовно житла бюджетного та середнього класу - проте якщо інвестором виступає особа, яка не має значних доходів, така опція стане чудовим першим кроком до власної житлоплощі.

Сама ідея "куплю квартиру на виплат", якщо розглядати однокімнатну і, особливо, смарт-квартиру, виглядає цілком розсудливою та ефективною. Якщо ж ви плануєте здавати цю житлову площу в оренду, то регулярні платежі від квартиронаймачів спочатку можуть перекривати частину виплат за розстроченням, а надалі стануть важливим джерелом доходів вашого персонального або сімейного бюджету.