Купити двокімнатну квартиру

Підібрати по фільтрам

Купити двокімнатну квартиру на виплат - чудове виважене рішення для будь-якої молодої сім'ї, особливо якщо ви вже встигли обзавестися дітьми, а діти, як відомо, мають властивість швидко рости. І ось вже ви розумієте, що жити в одній кімнаті, м'яко кажучи, не дуже зручно, так що настав час замислюватися про розширення своєї житлоплощі. І ось тут розстрочка приходить вам на допомогу!

На сьогодні двокімнатні квартири на виплат доступні у більшості забудовників нашого міста. Все відрізняється лише з наявності чи відсутності початкового внеску, і навіть за його розміру.

Розстрочка та стартовий внесок

Якщо ви вже є власником квартири, наприклад, однокімнатної, то вам буде простіше, адже сума, виручена за її продаж, цілком може стати тим самим стартовим внеском, а час до здачі вашого нового будинку цілком можна провести на оренду житла.< /p>

Зрозуміло, що менше стартовий внесок, то більше в результаті стане вартість квартири з урахуванням усіх переплат. Проте періодично різні будівельні компанії пропонують деякі варіанти навіть з відсутністю початкового внеску. Звичайно, це чисто номінальна відсутність, оскільки вам все одно доведеться сплатити близько двох або трьох тисяч у.о., однак у порівнянні з, наприклад, п'ятдесятьма відсотками від загальної суми - це, погодьтеся, виглядає дуже недорого.

Основні варіанти розстрочки від забудовника

Двокімнатна квартира на виплат в Одесі зазвичай пропонується у двох базових варіантах за умовами:

Другий варіант найчастіше виглядає більш виграшним, оскільки ви фактично виплачуєте частину вартості своєї квартири, вже там проживаючи. Тим самим досягається економія, наприклад, на орендованому житлі, проте завжди варто пам'ятати про розміри переплати.

Іпотека - плюси, мінуси та підводні камені

Нарешті завжди є варіант з оформленням квартири в кредит від фінансових установ. Найчастіше це банківське кредитування, коли ви сплачуєте тіло кредиту, а також відсотки за ним протягом від трьох до семи чи десяти років. Зазвичай отримання іпотеки є тривалий і енергоємний процес, який можна розбити на кілька етапів. Отже, ви повинні будете:

Іпотечне кредитування, особливо якщо квартира двокімнатна, а її загальна вартість досить велика - річ досить ризикована, адже ви, по суті, обтяжуєте себе платежами на багато років, причому не лише за вартістю самого житла. Тут значну частину платежів становитимуть відсотки за користування кредитом - так що цілком може виявитися, що за тривалого періоду іпотеки загальна переплата буде порівнянна за розмірами з ціною вашої житлової площі.

І все ж таки, якщо ви розумієте, що цілком здатні пройти банківський скоринг, і впевнені в стабільності своїх доходів (а саме стабільність - ключовий фактор для іпотечного кредитування), то двокімнатна квартира в кредит може стати для вас тим самим ідеальним варіантом, який дозволить у результаті покращити своє житлове становище. Зрештою, як казали древні римляни, удача любить сміливих.