Купити двокімнатну квартиру

Підібрати по фільтрам

Кому підійде двокімнатна квартира?

Для сімей, в яких очікується поповнення, дуже часто ребром стає питання про збільшення житлової площі та переїзд з однокімнатної квартири, або зміну спільного проживання з батьками на власне сімейне гніздо. Для сім'ї з дитиною або, наприклад, двома дітьми простора двокімнатна квартира стане ідеальним варіантом.

Якщо ваш бізнес-графік або фріланс передбачає роботу з дому, то квартира з парою кімнат також стане для вас чудовим варіантом для створення власного робочого кабінету прямо у себе вдома.

Середня ціна двокімнатних квартир

Вартість двокімнатної квартири, як при купівлі без посередника, так і при купівлі через нього, залежить від кількох факторів. Будь-який тип квартир поділяється на класи:

І, залежно від того, який з варіантів є для вас кращим і буде формуватися ціна.

Також на ціноутворення суттєво впливає район, де знаходиться будинок. Ступінь розвитку інфраструктури, престиж, близькість до моря та центральної частини Одеси – це все стає ціноутворюючими факторами. Так, згідно зі статистикою на 2019 рік, середня грошова оцінка кв. залежно від району для двокімнатних квартир:

Види двокімнатних квартир у новобудові

Якщо вас відвідала думка: “я куплю двокімнатну квартиру недорого”, то стандартна двушка - це ідеальний варіант. Площа такої квартири зазвичай не перевищує 58 кв. Весь житловий простір складається з двох кімнат, одна переважно трохи більше, а друга менше, і кухні, площа якої в середньому становить від 8 до 10 кв.м.

Якщо ж ви хочете купити двокімнатну квартиру в Одесі, але з більшими зручностями, ніж у попередньому типі, то покращена двокімнатна квартира цілком можливо, стане для вас ідеальним варіантом. Такий тип квартир має площу в середньому від 55 до 75 кв. м., і цікавіші варіанти планувальних рішень. А кухні в таких квартирах більш просторі, ніж у стандартному варіанті і зазвичай досягають 12 кв.м.

Двокімнатні квартири бізнес-класу та еліт-класу - проект таких квартир зазвичай дозволяє легко та вільно трансформувати простір на розсуд покупця. Кухню можна легко з'єднати з кімнатою або лоджією. Такий підхід до архітектури простору бізнес-класу дозволяє вам забезпечити максимальну відповідність квартири вашим звичкам, складу сім'ї та уявленню про те, як все має бути організовано у вашому будинку.

Як виглядає двокімнатна квартира в зданому будинку

Квартири зазвичай здаються у кількох варіантах:

Всі перераховані вище фактори, звичайно ж, впливають на ту суму, яку необхідно буде заплатити при покупці житла, і при цьому визначають зусилля, які вам необхідно буде докласти, і витрати, які у вас будуть після його придбання.

Додаткові плюси купівлі двокімнатних квартир

Купаючи двокімнатну квартиру в Одесі, ви отримуєте відмінний житловий простір, в якому кожен член сім'ї почуватиметься набагато вільніше, ніж, наприклад, в однокімнатній.

Двокімнатні квартири в туристичному місті, особливо близько розташовані до моря або до центру, завжди мають попит у плані оренди, тому таке придбання може стати чудовим бізнесом.

Ну, а квартира, куплена в новому будинку, особливо якщо придбання було зроблено ще на етапі будівництва, завжди згодом стає дорожчим, тому такий крок - це чудове капіталовкладення.