Послуги, спеціальні пропозиції та акції

НАЙПОВНІШИЙ КАТАЛОГ НОВОБУДОВ ОДЕСИ

НАЙПОВНІШИЙ КАТАЛОГ НОВОБУДОВ ОДЕСИ

Всі новобудови Одеси представлені на одному сайті, в зручному для Вас форматі. Здійснюємо безперервний моніторинг пропозицій на ринку нового житла. Пропонуємо житлові комплекси і об'єкти комерційної нерухомості тільки від надійних та перевірених забудовників. Публікуємо максимум актуальної інформації, що відображає хід будівництва, опис вартості за м2, планувальні рішення і акції. Постійно оновлюємо базу новобудов і поповнюємо її новими пропозиціями.

КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Висока компетентність наших профільних фахівців забезпечить Вам максимально комфортну співпрацю з нами. Надамо кваліфіковану консультацію технічного і юридичного характеру, що стосуються будь-яких аспектів угоди за обраним Вами об'єктом. Запропонуємо можливості і рішення. Оперативно підготуємо "Папку покупця", де буде зібрана максимально повна і корисна інформація про новобудову взагалі і про конкретний об'єкт зокрема.

КВАРТИРИ ЗА ЦІНАМИ ЗАБУДОВНИКІВ

КВАРТИРИ ЗА ЦІНАМИ ЗАБУДОВНИКІВ

Будучи надійним партнером більшості провідних будівельних компаній Одеси, ми продаємо квартири за цінами забудовників. Наша вартість за 1 кв.м. новобудови повністю відповідає ціні, заявленій відділом продажу будівельної ділянки. Вигода повинна скорочувати витрати! Тому своїм клієнтам ми гарантуємо відсутність прихованих платежів і комісій. З нами всі операції з нерухомістю - відкриті і прозорі.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Ми позбавимо Вас від постійного моніторингу ринку нерухомості на предмет спеціальних пропозицій. Немає необхідності щодня обдзвонювати відділи продажу або шукати інформацію в Інтернеті. Цю роботу візьме на себе Ваш персональний менеджер по новобудові. Ви першими будете знати про акції, знижки та кращі умовах купівлі. Для бажаючих вигідно вкласти капітал, ми запропонуємо кращі варіанти інвестицій в нерухомість Одеси.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ПРОПОЗИЦІЇ

ЕКСКЛЮЗИВНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Ми володіємо ексклюзивним правом продажу ряду об'єктів нового будівництва. У нас є те, що є не у всіх! Це - унікальні, рідкісні та цікаві варіанти в різних районах міста Одеси. У Вашому розпорядженні - весь банк ексклюзивних пропозицій з урахуванням максимальних знижок. Не пропустіть свій шанс отримати бажану квартиру в новобудові на максимально вигідних для Вас умовах.

ОБ’ЄКТИВНИЙ ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ

ОБ’ЄКТИВНИЙ ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ

Наші менеджери нададуть вичерпну інформацію про фактори, що впливають на вартість обраного Вами об'єкта. Вам підготують порівняльний аналіз за вартістю - пропозиції ринку нового житла за ціною, яку Ви готові заплатити, і по об'єктах - порядок цін на об'єкти аналогічні тому, який Ви вибрали. Ми зацікавлені в об'єктивній подачі інформації, яка допоможе Вам зробити правильний вибір.