Купити трикімнатну квартиру

Підібрати по фільтрам

Кому підійде трикімнатна квартира?

Якщо у вашій родині більше однієї дитини, а тим більше, якщо діти різностатеві, то рішення купити 3-х кімнатну квартиру буде не просто правильним – воно буде ідеальним для максимально комфортного життя.

Ви любите, коли до вас часто приходять гості, приїжджають родичі, заходять приятели та колеги - тоді наявність вітальні в будинку стає не розкішшю, а необхідністю.

І навіть якщо ваша сім'я складається з двох людей, або ви живете одна, але дуже любите свободу і простір, і щоб кожна кімната мала своє призначення, тоді квартира, що складається з декількох кімнат, стане відмінним вибором.

Середня ціна трикімнатних квартир

Усереднена вартість трикімнатної квартири в Одесі складає 99 000 у.о. Звичайно, ціна суттєво змінюється в залежності від району, популярності та надійності забудовника, матеріалів, які використовуються при будівництві, класу самого будинку, зовнішньої та внутрішньої інфраструктури та деяких інших факторів. Основним фактором, звичайно ж, є місце розташування житлового комплексу.

Види трикімнатних квартир у новобудові

Купуючи квартиру від забудовника без посередників, або звернувшись до фахівців сфери нерухомості, вам варто звернути увагу на клас будинку, в якому ви купуєте житло. Тому що від цього залежатиме не лише оплата за квадратні метри, а й матеріали з яких буде збудовано будинок, внутрішнє оформлення та технічне оснащення, закритість території чи вільний доступ до неї та багато іншого. А бувають трикімнатні квартири:

Як виглядають трикімнатні квартири в зданому будинку

Трикімнатні квартири в новобудовах, як і всі інші формати квартир, здаються в кількох варіантах, і це повністю залежить від забудовника: деякі будівельні компанії здають будинки з повним ремонтом і навіть частково з меблями, що суттєво скорочує ваш час та витрати після вселення. у свій будинок. Буває, що об'єкти здають у форматі “від будівельників” або “під чистове оздоблення”, і це відкриває вам більше поле для створення свого індивідуального житлового простору.

Додаткові плюси купівлі трикімнатних квартир

Купити трішку в Одесі - це чудова ідея, а тим більше якщо квартира знаходиться в новобудові. Новий будинок гарантує, що у вашої квартири немає “нечистого” з юридичного погляду минулого. У нових будинках завжди добре продумані планування, доглянута прибудинкова територія, чисті під'їзди та нові комунікації.