Покупка житла завжди представляє складний, копіткий і малоприємний процес. стомлюючі пошуки, вивчення документації, спілкування із забудовниками – все це накладає тяжкий відбиток на покупців. Для того, щоб дешево купити квартиру в Одесі в новобудові. достатньо звернутися до гарної компанії, яка чудово зарекомендувала себе на українському ринку та готова надати допомогу всім своїм клієнтам. Досвідчені фахівці візьмуть на себе тягар клопоту, пов'язаний з пошуком оптимального за вартістю варіанта, а також оформлення супутньої документації. Клієнту залишиться розглянути кожен із запропонованих варіантів від забудовника та визначитися з остаточним вибором.

Квартира в Одесі – вигідна покупка свого житла

Наше агентство пропонує клієнтам покращити свої умови життя та недорого придбати нерухомість на виплат у будь-якому районі міста Одеса. 

Вартість однокімнатних квартир в Одесі на 2020 рік варіюється в середньому від 700 до 1000 у.о. за м2. Ціна на квартири змінюється в залежності від рівня розвитку інфраструктури району, надійності забудовника, а також від місця розташування:

Ступінь розвитку інфраструктури, престиж, близькість до моря та центральної частини Одеси – це все стає ціноутворюючими факторами. Так, згідно зі статистикою на 2020 рік, середня грошова оцінка кв. залежно від району для двокімнатних квартир:

Повна база нерухомості ЖК від будівельників

Сьогодні все більше потенційних покупців намагаються придбати не вторинне житло, тому розглядають новобудови Одеси в рубриках «продам»/«куплю» від будівельників.

Ми готові запропонувати різні варіанти продажу житла від забудовника, залежно від переваг:

  1. Метраж;
  2. Ціна;
  3. Висотність будівлі (кількість поверхів);
  4. Район проживання
  5. Інфраструктура

На нашому сайті можна познайомитися з багатьма об'єктами новобудови в Одесі і підібрати варіанти житла, що Вас цікавлять. Ми маємо повну базу ринку нерухомості по всій Одесі – будівництва нових комплексів, висоток та спеціального елітного житла. Співробітники компанії практикують індивідуальний підхід до кожного покупця – консультують у телефонному режимі, під час консультацій, працюють у режимі 24/7. Окрім величезного переліку найрізноманітніших варіантів, ми гарантуємо прийнятні ціни та повну прозорість роботи – оформлення всієї необхідної документації здійснюється спеціалістами у найкоротші терміни. Читайте відгуки і переконайтеся, що ми – надійні партнери, нам довіряють, саме тому компанія динамічно розвивається.